середа, 10 липня 2013 р.

Читайте у липневому номері журналу «Практика управління закладом освіти»

Умовою зростання професійної майстерності та компетентності педагогів є постійне підвищення кваліфікації. Адже рівень підготовки вчителів, обізнаності з навчальних предметів, які вони викладають, впливає на якість знань, умінь і навичок учнів. До того ж від рівня кваліфікації залежить винагорода за працю — заробітна плата, яку формують з огляду на тарифні розряди або кваліфікаційні категорії, установлені за результатами атестації педагогічних працівників.

Традиційно липневий номер нашого журналу — тематичний. Цього разу ми присвятили його атестації педагогічних працівників.

У цьому номері журналу пропонуємо вашій увазі такі публікації:

Діяльність керівника навчального закладу під час атестаційного періоду. Роз’яснено, що потрібно знати керівнику навчального закладу, щоб успішно організувати та провести атестацію педагогічних працівників. Зазначено строки та порядок проведення атестації. Описано особливості ведення ділової документації з атестації. Подано рекомендації щодо оформлення стенда з атестації.

Порядок створення атестаційних комісій у навчальних закладах з невеликою кількістю педагогічних працівників. Вказано, хто приймає рішення про порядок атестації педагогічних працівників навчального закладу з невеликою кількістю педагогічних працівників та як визначити місце створення атестаційної комісії. Зазначено повноваження атестаційних комісій, створених на базі навчальних закладів. Наведено приклади оформлення листа керівника навчального закладу про визначення порядку атестації педагогічних працівників та клопотання керівника навчального закладу про визначення порядку атестації педагогічних працівників та створення атестаційної комісії у навчальному закладі.

Вивчення професійної діяльності педагогічних працівників. Визначено способи та тривалість вивчення професійної діяльності педагогічних працівників. Зазначено, за якими напрямами діяльності слід оцінювати роботу педагогічного працівника. Описано умови створення експертної групи. Пояснено, чи потрібно педагогам готувати звіти про роботу в міжатестаційний період.

Порядок заповнення атестаційного листа. Подано рекомендації щодо оформлення атестаційного листа педагогічного працівника та наведено приклад його оформлення.

Підбиття підсумків атестації педагогічних працівників. Зазначено терміни проведення атестації та вказано, які рішення можуть ухвалювати атестаційні комісії. Описано дії керівника навчального закладу після завершення атестації. Наведено приклади оформлення наказів про результати атестації педагогічних працівників, звільнення педагогічного працівника за результатами атестації, про переведення працівника на іншу посаду.

А також пам’ятки:
  • Підготовка та проведення атестації педагогічних працівників
  • Обов’язки та права керівника навчального закладу під час атестаційного періоду
  • Обов’язки та права атестаційної комісії навчального закладу
  • Вимоги до рівня професійної підготовки та кваліфікації педагогічних працівників при присвоєнні їм кваліфікаційних категорій
  • Вимоги до рівня професійної підготовки та кваліфікації педагогічних працівників при присвоєнні їм педагогічних звань.
Крім того:
  • нормативно-правові документи щодо атестації педагогічних працівників
  • відповіді на запитання щодо атестації учителя­-початківця з повною вищою фаховою освітою; присвоєння кваліфікаційних категорій «спеціаліст вищої категорії» чи «спеціаліст першої категорії» педагогічному працівнику, який раніше не атестувався; збереження за педагогічним працівником раніше присвоєного педагогічного звання; атестації вчителя, який у загальноосвітньому навчальному закладі працює за сумісництвом тощо 
  • приклад оформлення наказу про створення атестаційної комісії та затвердження її складу
  • приклад оформлення характеристики діяльності педагогічного працівника.
Пам’ятайте: щоб атестація пройшла на високому рівні, під час її підготовки та проведення необхідно дотримуватися принципів відкритості, колегіальності, системності, об’єктивності.

Якщо ви не встигли оформити передплату на улюблений журнал у поштовому відділенні, зробіть це у редакції, зателефонувавши за номером (044) 586-56-06 або відвідавши інтернет-магазин Видавничого дому МЦФЕР. Передплативши журнал, ви матимете можливість послідовно підвищувати свою професійну майстерність і компетентність, що, звісно ж, дасть змогу вашому навчальному закладу успішно працювати.